Домой Праздники 2020 Політ на повітряній кулі над Івано-Франківськ

Політ на повітряній кулі над Івано-Франківськ

378
0

Політ на повітряній кулі — це щось незвичайне, коли ти раптом відриваєшся від землі і злітаєш в небо, подібно птахові, ці враження, почуття, емоції не можна просто передати і описати словами, тому що хоч це і механізм, відчувається як абсолютна магія. Придбати сертифікат на море вражень та емоцій ви можете за посиланням.

Політ на повітряній кулі може стати, як і відмінним способів провести вихідні, відправитися в маленьку захоплюючу подорож над Івано-Франківськом, так і відмінна можливість зробити подарунок, спрямований на отримання емоцій. Такий сюрприз буде точно несподіваним, він зможе подарувати незабутні враження і унікальну можливість насолодитися неймовірним видом з висоти пташиного польоту, що точно запам’ятається надовго. Місто Івано-Франківськ володіє красивою місцевістю, тому під час польоту над ним вашому погляду відкриються неймовірної краси види. Що може бути краще, ніж приємна компанія, гарний вигляд, яскрава повітряна куля, легкий вітер і величезна кількість нових вражень, але ж все це об’єднується в один сертифікат від «твоє».

Як же проходить Політ на кулі? Той, хто відправляється в незабутню подорож, вибирає день і час, після чого приїжджає на місце старту в призначену годину. Далі проводиться інструктаж з техніки безпеки, після чого вже починається подорож: повітряна куля прямує за вітром, супроводжуваний розповідями про повітроплавання. Куля набирає висоту в 200 метрів над землею, воістину пташина висота, від якої захоплює дух. Після польоту всіх учасників присвячують в лицарі неба, після чого вони отримують відповідну метрику, а пригода закінчується святкуванням з шампанським.

Така неймовірна подорож стане дуже приємним подарунком для друга, другої половинки або близьких вам родичів, а також і для себе коханого, тому, не замислюючись, вибирайте Політ на повітряній кулі, якщо є така можливість. Цей подарунок збережеться в пам’яті, а також на фотографіях, адже повітряна куля – відмінна локація для незвичайних фото.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь